logo
Dobra cena w Internecie

szczegółowe informacje o produktach

Created with Pixso. Dom Created with Pixso. Produkty Created with Pixso.
Łożysko sprzęgła jednokierunkowego
Created with Pixso. ASNU50 ASNU 50 TFS50 Podłoże sprzęgłowe jednokierunkowe z 40 mm otworem 538Nm momentu obrotowego i precyzją P0 dla zastosowań przemysłowych

ASNU50 ASNU 50 TFS50 Podłoże sprzęgłowe jednokierunkowe z 40 mm otworem 538Nm momentu obrotowego i precyzją P0 dla zastosowań przemysłowych

Nazwa marki: SUMA or OEM
Numer modelu: ASNU50
MOQ: 2
Cena £: $18-24
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia:
Jiangsu
Rozmiar otworu:
40 - 40,001 mm
Liczba wiersza:
Pojedynczy rząd
Ocena precyzyjna:
P0
Waga:
0,92 kg
Tworzywo:
GCR15
Moment obrotowy:
538 nm
Typ uszczelek:
Foka
Ocenianie prędkości:
1100 - 1700 min-1
Przeciągnij moment obrotowy:
38 NCM
Średnica zewnętrzna:
90 mm
Średnica wewnętrzna:
78 mm
Długość:
33 mm
Szerokość:
12 mm
Kluczowa szerokość:
4,1 mm
Głębokość przejścia:
2,5 mm
Podkreślić:

40 mm łożyska sprzęgła jednokierunkowego

,

538Nm momentu obrotowego sprzęgła bezkołowa

,

P0 Precyzyjna sprzęgła przebiegająca

Opis produktu
ASNU50 ASNU 50 TFS50 Łożyska sprzęgła jednokierunkowego Freewheel Overrunning Clutch
Przegląd produktu
ASNU50 One Way Clutch Bearing
Kluczowe cechy
  • Freewheel typu rolkowego, konstrukcja bez podparcia łożyskowego
  • Wymaga oddzielnych łożysk do podparcia obciążenia osiowego i promieniowego
  • Wymaga zewnętrznego smarowania i uszczelnienia
  • Nominalna średnica zewnętrzna pasuje do łożysk kulkowych serii 63
  • Bieżnia wewnętrzna wpustowana do wału w celu bezpiecznego montażu
  • Bieżnia zewnętrzna posiada tolerancję n6 do wciskania w obudowę H7
  • Boczne nacięcia na bieżni zewnętrznej umożliwiają pozytywne przenoszenie momentu obrotowego
  • Toleruje niewspółosiowość osiową ± S/2 pomiędzy bieżniami wewnętrznymi i zewnętrznymi
ASNU50 Clutch Bearing Technical Diagram
Specyfikacje techniczne
Typ Rozmiar [mm] TKN [Nm] nimax [min-1] namax [min-1] Dn6 [mm] D5 [mm] L [mm] b [mm] t [mm] s [mm] e [mm] f [mm] Waga [kg] Moment obrotowy oporu [Ncm]
ASNU8123300500035281341.42.40.60.30.071.6
ASNU12123300500035281341.42.40.60.30.061.6
ASNU15302400360042371851.82.40.80.30.111.9
ASNU17492300340047401952.32.41.20.80.151.9
ASNU20782100310052422162.32.41.20.80.191.9
ASNU251251700260062512482.82.41.20.80.385.6
ASNU3025514002200726027102.52.41.810.5414
ASNU3538312001900807031123.52.41.810.7416
ASNU4053811001700907833124.12.51.810.9238
ASNU45780100016001008536144.62.51.811.3143
ASNU50101385013501109240145.62.51.811.7455
ASNU601825750105013011046185.53.62.61.52.77110
ASNU70230060095015012551206.93.62.61.54.16140
ASNU80327555085017014058207.53.62.61.56.09180
ASNU905325500750190160642083.62.628.2230
ASNU100725045068021517573248.53.62.6212.6380
ASNU120135003705502602158628103.62.62.522650
ASNU1502662530046032026010832123.63.62.5421000
ASNU2004450023035042035013845167.63.63932000
Przykład montażu
ASNU50 Clutch Bearing Mounting Example
Szczegółowe zdjęcia
ASNU50 Clutch Bearing Detailed View ASNU50 Clutch Bearing Components ASNU50 Clutch Bearing Technical Drawing
Pakowanie i wysyłka
ASNU50 Clutch Bearing Packaging
Informacje o producencie
Changzhou Suma Precision Machinery Co., Ltd jest wyspecjalizowanym producentem różnych łożysk jednokierunkowych, sprzęgieł jednokierunkowych, sprzęgieł zapadkowych, sprzęgieł nadbiegowych, łożysk igiełkowych i innych zaawansowanych technologicznie łożysk.
Changzhou Suma Precision Machinery Facility Changzhou Suma Precision Machinery Production
Często zadawane pytania
Jak pakujecie towary?
  • Łączna waga poniżej 25 KG: Każdy w białym pudełku + pudełko 19*18*9cm + karton 29*28*19CM
  • Łączna waga powyżej 100 KG: Karton + Drewniane pudełko / Drewniana paleta
Czy mogę otrzymać od Was próbki?
Zdecydowanie zachęcamy klientów do zamawiania próbek w celu weryfikacji jakości.
Czy możecie obiecać dostarczenie towaru na czas?
  • Małe przedmioty: W magazynie
  • Średnie przedmioty: 10-15 dni
  • Duże przedmioty: 20-25 dni